The professionals choice

Dealers

Van Nederlandse bodem

DUURZAME PRODUCTIE

FABRIEKSOPPERVLAK 15.000M2

GELAST STAAL & ALUMINIUM

Vind een dealer in uw buurt

Het Matador team is op zoek naar resellers om zich bij de groeiende vloot aan te sluiten. Met vestigingen in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Denemarken, Italië en Spanje heeft u zeker geen gebrek aan mogelijkheden. Wilt u dealer worden en bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag om meer informatie.

Name: Marcel van Tuijl

Function: Account Manager 

Mail: M.vantuijl@matadorbv.nl

Phone:+316 53265053

Marcel

Name: Niclas Sommer

Function: Account Manager

Mail: N.sommer@matadorbv.nl

Phone: +49 173 5355110

Name: François Vandenberghe

Function: Account Manager

Mail: F.vandenberghe@matadorbv.fr

Phone: +33 681363422

François

Name: Frédéric Fize

Function: Account Manager

Mail: F.fize@matadorbv.fr

Phone:+33 682149551 

Frederic

Name: Regis Becquart 

Function: Independent account manager

Mail: Regisbecquart@gmail.com

Phone:+33 662006730

about-home2

Name: Rasmus Andersen

Function: Country Manager

Mail: R.andersen@matadorbv.dk

Phone: +45 52110172

Rasmus

Name: Matjeu van Kasteren

Function: Marketing Coördinator

Mail: M.vankasteren@matadorbv.nl

Phone: +316 55440438


Matjeu

Name: Max Kool

Function: Account Manager 

Mail: M.kool@matadorbv.nl

Phone: +316 22922937

The professionals choice since 1895

Betrouwbaar, duurzaam en veilig

Matador is een servicegerichte onderneming, opgericht in 1895 en gevestigd in Helvoirt, Nederland. Het bedrijf Matador bestaat uit ongeveer 9000 vierkante meter met meer dan 85 vakmensen en meer dan 100 jaar ervaring in metaaltechniek.

Een offerte aanvragen

We nemen binnen 2 werkdagen contact met u op