The professionals choice

Forhandlere

Made in Holland

BÆREDYGTIG PRODUKTION

15.000M2 FABRIK

SVEJST STÅL OG ALUMINIUM

Find en forhandler i dit område

Matador teamet er på udkig efter nye forhandlere i deres voksende portefølje. Med agenter i Holland, Tyskland, Frankrig, Danmark, Italien og Spanien, så er du ikke langt fra at blive en del af dette netværk. Vil du gerne være ny forhandler og er nysgerrig på dine muligheder? Spørg os for mere information.

Navn: Marcel van Tuijl

Stilling: Account Manager 

E-mail: M.vantuijl@matadorbv.nl

Telefon:+316 53265053

Marcel

Navn: Niclas Sommer

Stilling: Account Manager

E-mail: N.sommer@matadorbv.nl

Telefon: +49 173 5355110

Navn: François Vandenberghe

Stilling: Account Manager

E-mail: F.vandenberghe@matadorbv.fr

Telefon: +33 681363422

François

Navn: Frédéric Fize

Stilling: Account Manager

E-mail: F.fize@matadorbv.fr

Telefon:+33 682149551 

Frederic

Navn: Regis Becquart 

Stilling: Freelance account manager

E-mail: Regisbecquart@gmail.com

Telefon:+33 662006730

about-home2

Name: Rasmus Villads Andersen

Stilling: Landechef

E-mail: r.andersen@matadorbv.dk

Telefon: +45 52110172

Rasmus

Navn: Matjeu van Kasteren

Stilling: Marketing Coordinator

E-mail: M.vankasteren@matadorbv.nl

Telefon: +316 55440438

Matjeu

Navn: Max Kool

Stilling: Account Manager 

E-mail: M.kool@matadorbv.nl

Telefon: +316 22922937

Det professionelle valg siden 1895

Pålidelig, holdbar og sikker

Matador er en service orienteret virksomhed, grundlagt i 1895 og beliggende i Helvoirt i Holland. Matadors virksomhed indeholder i dag over 15.000m2, mere end 85 ansatte og over 100 års erfaring i metal industrien.

Send en forespørgsel

Vi konktakter dig indenfor 2 arbejdsdage